Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині відкрили унікальне місце масового цвітіння арніки
16 червня 2015, 15:59 Друк

Дивовижне видовище можна нині спостерігати на Чигиринщині. В урочищі  Отаманський парк розпочинається період цвітіння арніки. Про це пише ГромЧе.

– Масово ця рослина зростає тут лише в одному місці. Його я виявив кілька років тому цілком випадково. Фактично ж, подібний краєвид можна спостерігати лише у Карпатах, – проводить до заповітної місцини керівник туристичних проектів Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Ярослав Нищик. 

Про місце масового цвітіння арніки не знають навіть місцеві. І це зрозуміло, адже схили, що їх вкривають ці жовтогарячі квіти, не так просто відшукати у гущавині лісу. Однак, як виявилося, видовище дійсно варте і часу, і зусиль! З пагорбу відкривається дивовижний краєвид на суцільний квітучий килим. Відволікти від його споглядання може хіба лісова суниця, що тут зростає. Неймовірно смачна, до речі. 

– Період цвітіння лише розпочинається. На повну силу квіти розкриються за кілька днів, – пояснює Ярослав Нищик. – Тоді ефект ще більш приголомшливий. Взагалі ж, сьогодні це місце виглядає ще краще, ніж кілька років тому. Очевидно, що арніка активно розростається.

До речі, відкрити для себе цю місцинку сьогодні прагнуть чимало черкащан – звістка про нього швидко шириться областю.

Деталі з приводу професійного супроводу можна дізнатися за телефоном: (063)979-97-43  та на сайті Туристична Чигиринщина. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ТЕМИ Місцеві новини На Чигиринщині відкрили унікальне місце масового цвітіння арніки