Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Патріот, активіст чи бездарний господар?
04 вересня 2015, 17:32 Друк

Вероніка Гетьман, Автор

Крикун, ледар, брехун, невихована людина та надзвичайно кепський господар – це все про нього, Романенка Павла Івановича, голову громадської організації «Чигиринська районна народна рада». За політичну кар’єру на шляху цього обранця було чимало випробувань. Він їх всі проходив у своєму дусі – ігнорував, перекладав відповідальність на інших, та збагачував колекцію обіцянок. Нічого хорошого для рідного міста він не зробив, не спромігся допомогти жодній людині. Замість того, основою його політичної діяльності стало «крикунство», наклепи на добрих людей,  спаплюження їхніх  ідей та діяльності. Певно простіше «жбурляти каміння в чужий город» . Але давайте заглянемо за браму помешкання шановного Павла Івановича, не в переносному, а в прямому сенсі цих слів.

 Побачене в дворі Романенка  вразило всіх. Як людина, що рветься до влади над містом, могла так занедбати власну оселю? Як особа, що не може навести порядок в себе в помешканні, зможе навести його в Чигирині? Нам потрібна активна цілеспрямована господарська людина, яка не покладаючи рук буде працювати на розвиток міста, та комфорт міщан. Нам не потрібен ледар, що занехаявши власну хату, тягнеться занедбати наше рідне місто. Що бездарний господар може запропонувати Чигирину крім безпорядку?

Чи на гроші колишніх регіоналів Павло Іванович намагається зробити те, що найкраще у нього виходить – хаос  та безладдя? Дивлячись на роботу Павла Романенка наштовхуєшся на думку що деструктиризація є частиною його «великого» плану. Що вже говорити про «палку» співпрацю Романенка з бувшим міським головою, якого звільнив з посади президент  Петро Порошенко. Дискант Олександр -  пішак в грі злочинної ради, корупціонер і абсолютно бездарний керівник, якому нічого сказати людям, окрім брехні.

«Він багато робить для району, – наголошує активіст Павло Романенко. – Сам не краде й іншим не дає. Бізнесменів нам тут не треба. Хай собі Діскант працює і далі.» - таку думку висловив Павло Іванович на слуханні в райраді.

Дуже прикро, що слова Павла Івановича не збігаються з дійсністю, відео доказ, того що Діскант брав хабарі, крадучи гроші в чесних громадян, ми можемо переглянути за другим посиланням.

Так само, як Романенка П. І. обурювало звільнення Дісконта з посади голови Чигиринської адміністрації, так само нас обурює те, що його самого ще й досі не торкнулась народна люстрація.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ТЕМИ Місцеві новини Патріот, активіст чи бездарний господар?