Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Тимошенко, Зубик і Яценко провалили внесення змін до виборчих законів
12 серпня 2014, 20:25 Друк

imagesЧеркаські народні депутати внесли свою долю бездіяльності у загальний саботаж зміни виборчих правил. Зокрема, черкаські мажоритарники Віктор Тимошенко, Володимир Зубик і Антон Яценко взагалі були відсутні під час розгляду у ВР проектів запровадження нової системи виборів. Не в останню чергу через них, депутати не змогли внести до розгляду у ВР жодного проекту змін. 

За внесення до порядку денного чотирьох із шести представлених законопроектів проголосували лише депутат-списочник від партії "УДАР" із Черкас Віталій Іляшенко та мажоритарник від Канівщини, народний депутат від "Батьківщини" Леонід Даценко. Він не підтримав лише законопроект №4010а, який передбачав запровадження чистої "мажоритарки". Не дивує, що такий варіант зміни виборчої системи підтримують колишні провладно-регіональні мажоритарники, що звикли загодовувати свої округи.Серед тих хто підтримав цей закон, два черкаські нардепи з групи "Економічний розвиток" - корсунчанин Геннадій Бобов  і жашківчанин Валентин Ничипоренко, а усі інші варіанти змін виборчої системи вони не підтримали. 

Скандально відомий своїм обранням у Черкасах нардеп Михайло Поплавський (квазі-проєвропейська група "Суверенна європейська Україна") підтримав два законопроекти, ще за три не голосував, а під час голосування за ще один узагалі залишив засідання.

Комуніст родом із Жашківщини Омелян Парубок підтримав три із шести законопроектів. За три – не голосував узагалі.

Закріплений за Черкащиною свободівець Юрій Сиротюк проголосував за чотири законопроекти про вибори, віддав свій голос проти одного (№ 4010а) і під час голосування за один із законопроектів взагалі був відсутній.

Кураторка Черкащини в Парламенті від "УДАРу" Ірина Геращенко підтримала п'ять ів. На голосування одного з шістьох, кураторка області не з’явилася.

Загалом за законопроект № 4906 авторства народного депутата Юрія Мірошниченка проголосували 153 парламентарі, за законопроект № 4906-1 авторства Миколи Рудьковського – 160 парламентаріїв, за законопроект № 4906-2 авторства Руслана Кошулинського – 167 парламентарі.

Крім того, за законопроект № 4304а "Про внесення змін до Закону України" Про вибори народних депутатів України "(щодо вдосконалення процедури розподілу депутатських мандатів серед кандидатів у депутати, включених до виборчих списків партій)" проголосували 178 депутатів.

Законопроект авторства Сергія Соболєва № 4222а "Про вибори народних депутатів України за відкритими партійними списками" підтримали 200 парламентарів.

При цьому був запропонований законопроект № 4010а про повністю мажоритарну виборчу систему, який набрав лише 95 голосів. 

 

 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+1 #3 ТиМошонко 08.09.2014 20:52
Цитую Люстратор2:
Так я не зрозумів, а де Тимошенко? Результати голосувань по 8 депутатх є, а по Тимошенку немає. Тоді чому в назві статті про Тимошенка? Це що, як в прислівї - "на городі бузина, а в Києві дядько"?

Де тимошенко, де тимошенко? Пише "Люстратором2" на своєму окрузі всяку *****!
 
 
+2 #2 Люстратор2 22.08.2014 17:15
Так я не зрозумів, а де Тимошенко? Результати голосувань по 8 депутатх є, а по Тимошенку немає. Тоді чому в назві статті про Тимошенка? Це що, як в прислівї - "на городі бузина, а в Києві дядько"?
 
 
+8 #1 люстратор 12.08.2014 22:06
Нема коли голосувати, "працюемо" в округах, скоро вибори, все влаштовуе.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ТЕМИ Усяка всячина Тимошенко, Зубик і Яценко провалили внесення змін до виборчих законів