Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У рамках нового проекту «ЗА ЧЕСНІ ВИБОРИ» інформаційний сайт remarka.net.ua опублікував статтю надіслану у рамках проекту
06 вересня 2014, 23:36 Друк

Віктор Ульяненко, Автор

У рамках нового проекту «ЗА ЧЕСНІ ВИБОРИ» інформаційний сайт remarka.net.ua опублікував статтю надіслану у рамках проекту.

Сумнозвісний  «самовисуванець» від 195 округу Черкащини, член партії регіонів Володимир Зубик знову стартує на «своєму окрузі». Попри те, що він ще не зареєструвався в ЦВК, його агітаційна кампанія стартувала ще напередодні офіційного оголошення позачергових виборів. І вже з порушенням закону.

Регіонал, який безкарно «депутатствує»  з 2006-го року, встиг перебігти з БЮТ в «Партію регіонів», засвітитись у деяких фінансових скандалах, з 1996 по 2005 був громадянином Кабо-Верде, зрештою голосував 16-січня 2014 року за «диктаторські закони», потрапив до списку вбивць Небесної сотні знову хоче потрапити до Парламенту.

Варто нагадати як він робив те минулого разу, йдучи само висуванцем, по 195-му окрузі в Черкасах з «благодійними допомогами» у 100-200 гривень готівкою на руки виборцям. Багато хто пам’ятає і його дискотеку в черкаському клубі «Міленіум», де Зубик особисто роздавав абонементи у фітнес-клуб, гроші та інші подарунки. Зокрема хлопцеві, який відтиснувся кількадесят разів від підлоги «во ім’я свята» він дав 5000 гривень.   

От і ця кампанія у Зубика починається з підкупу. Його штаб-приймальна розповсюджує оголошення в яких пропонує безкоштовні «тури святими місцями» в комфортабельних автобусах.

Як вдалося з’ясувати за вказаними в оголошенні номерами, людей  з Черкас, Чорнобаївського, Драбівського і Чигиринського районів возять на Полтавщину, в Мгарський чоловічий монастир. «Як тільки набереться група» - сказала ввічлива дівчина.

Згідно  ст. 74, ч. 14 Закону України «Про вибори народних депутатів»  забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів […] послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборна агітація [], що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців. Винні в подібному порушенні законодавства, притягуються до кримінальної або адміністративної відповідальності.

А вчора стало відомо, що таку поїздку централізовано пропонують вчителям з черкаського колегіуму «Берегиня». Ба більше: у них навіть є вибір коли поїхати у «турне святими місцями». Тобто це не одноразова акція. Взагалі, найжахливіше тут нахабна «централізованість» з якою все це робиться. Тобто людей збирають не тільки через оголошення, а й через школи, через робочі місця. Цікаво чи не наказали директорам агітувати за Зубика?

Звичайно, як кажуть: «Беріть гроші, а голосуйте розумом!». Тобто ідіть, ніхто не забороняє. Але зверніть увагу на те, що вас банально купують. Поцікавтесь що Володимир Зубик робив зі своєю партією у попередню каденцію.  Невже і цього разу у нього вдасться купити людей? Невже Майдан їх нічого не навчив?  Не даймо регіоналам знову бути у Верховній Раді!


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+1 #5 СЕЛЯНИН 08.09.2014 14:56
Цикаво Задорого Зубик ПЕРЕПРОДАВ сайт? Откуда у Наташки деньги на современное СМИ? За лицензии она платила в бюджет или ЗУБИКУ налом? Патрет полноцветный Наташки мне уже сильська поштарка без почтовых штемпелей приносила Экономная эта Наташка на патрети даже реквизитов издателя не напечатали-наверно типографскую краску экономили
 
 
+2 #4 Сеелянин 08.09.2014 12:35
та всі знають шо це сайт Нетовкіной... но ви прямо як діти...
 
 
-1 #3 СЕЛЯНИН 07.09.2014 16:51
О скоро будет кому козырек возле клуба в с Тиньки подшаманить а то крыва писня по той бик Днипра в Душейка десь тилипаеться
 
 
+9 #2 basalexey 07.09.2014 07:31
Совершенно согласен.Только у госпожи конкурентки тоже не все гладко.Вот новоиспеченный зам руководителя штаба-человек Душейка,параллельно парень работал на Зубика,пока не проворовался на детских площадках и был выгнан.Теперь ему дали возможность исправиться-сливать информацию со штаба и делать что ему скажут.Спросите Любивого,он подтвердит.Привет заму от Ударовцев Черкасс.
 
 
-2 #1 О.ЧУПРИНА 07.09.2014 00:30
Дякую!
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ТЕМИ Усяка всячина У рамках нового проекту «ЗА ЧЕСНІ ВИБОРИ» інформаційний сайт remarka.net.ua опублікував статтю надіслану у рамках проекту