Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Найвпливовіша жінка Росії сподівається провідати могили рідних у Черкасах
05 листопада 2014, 15:17 Друк

Голова ради Федерації РФ, черкащанка Валентина Матвієнко фактично благословила окупацію Криму та військове вторгнення Росії до України. Але попри це, найвпливовіша жінка Росії, яка зрадила рідну землю, свято вірить що…зможе колись повернутися до Черкас та провідати могили батьків. Вона дивується що Володимира Олійника називають зрадником після візиту до Державної Думи. А ще – радить друзям юності з України «не піддаватися пропаганді». Про це вона розповіла в інтерв’ю агентству ИТАР-ТАСС відомому російському журналісту Андрію Ванденко. Дане інтерв’ю є цікавим, оскільки ілюструє логіку мислення «ватніків» в усій красі. Тому публікуємо його повністю.

- Чи давно, Валентина Іванівна, бували на рідній Україні? 

- Моя мала батьківщина - Черкаси, де я жила до 17 років. Там і сьогодні мої родичі, шкільні друзі. Там могили батьків. Востаннє літала в Черкаси рік тому на похорон сестри ...  Відтоді на Україні не була і тепер навіть не знаю, чи скоро зможу поїхати. Нові київські власті вважають мене небажаною персоною. Як і багатьох інших, хто висловлював принципову позицію про події останнього часу. Сподіваюся, русофобська вакханалія закінчиться, і я обов'язково відвідаю місця дитинства. 

- Вам офіційно заборонений в'їзд на Україну? 

- Ні, але прекрасно розумію, якими наслідками може обернутися спроба перетнути кордон. 

- Чи побоюєтеся, що не пустять? 

- Не можна виключати будь-які провокації на фоні тієї істерії, яку спостерігаємо сьогодні. 

- Парламентарій - майже парламентер. 

- За себе особисто не боюся, готова вирушити до Києва хоч завтра, але це повинно мати практичний сенс. Готова вирушити до Києва хоч завтра, але це повинно мати практичний сенс. Є резон їхати, щоб зустрічатися, спілкуватися, домовлятися. Ми на різних етапах намагалися налагодити діалог з представниками законодавчої влади України. Адекватної відповіді поки не почули. Минулої весни запрошували голови Верховної ради Турчинова на засідання Міжпарламентської асамблеї СНД. Він не приїхав, навіть не відповів, що взагалі-то не прийнято в дипломатичній практиці. В листопаді в Петербурзі відбудеться чергове засідання асамблеї, запрошення української делегації направлено. 

- У вересні депутати Ради відвідали російську Держдуму. 

- Після чого на Україні їх поспішили оголосити націонал-зрадниками, загрожують тепер кримінальним переслідуванням. На мій погляд, це не має нічого спільного з демократією. 

- Точка неповернення в наших відносинах пройдена? 

- Не хочеться так думати. Знаю, як потужно київські ЗМІ зомбують власних співгромадян, налаштовуючи проти Росії. Кампанія оскаженілої брехні, на жаль, не зменшує обертів, дезінформація поставлена ​​на потік. Тому, до речі, на Україні і забороняють російські ЗМІ. Бояться, що люди почують альтернативну точку зору, повірять в неї. В окремих регіонах республіки навіть доступ в інтернет блокується або утруднюється. Раніше можна було на YouTube дивитися в записі програми нашого телебачення, тепер і цьому київська влада перешкоджає. Все зачищається під єдину офіційну позицію. 

- Звідки у вас така інформація? 

- Від знайомих, які живуть на Україні. Ми зідзвонюємося, вони розповідають: будь-яка інформація, що йде в ефір або потрапляє на сторінки газет, строго фільтрується ... На жаль, це не пройшло даром: сьогодні багато українців негативно ставляться до Росії і до росіян. 

- І на собі це відчуваєте, Валентина Іванівна? 

- Навіть з тими, з ким спілкувалася багато років і кого начебто добре знаю, не завжди вдається знайти спільну мову. В останні місяці фактично втратила хорошу подругу. І це не обиватель, не бабуся, цілими днями сидить на лавочці біля під'їзду. Грамотна жінка з вищою освітою. Починаєш говорити і натикаєшся на стіну. Намагаєшся щось пояснити, а у відповідь чуєш пропагандистські штампи. Люди немов розучилися самостійно думати. Так і хочеться сказати: не піддавайтеся маніпулюванню, включайте голову. Пора! 

Зверніть увагу: російські ЗМІ інколи дуже жорстко критикують політику київських властей, проте антиукраїнських настроїв в нашому суспільстві не було і немає. Ми не ставимо на одну дошку радикалів "майдану", тих, хто скоював злочини проти людяності в Донбасі, і український народ. Ніхто не закликає валити з п'єдесталу встановлені в різних російських містах пам'ятники Тарасу Шевченку, і не зриває жовто-блакитний прапор над культурним центром України на Старому Арбаті. 

Переконана, головною метою замовників і організаторів "Євромайдану" була сварка двох слов'янських народів. Не тільки створити складності політичному керівництву Росії та України, зірвати наше економічне співробітництво, а й вбити клин між людьми, розділити на "хохлів" і "москалів", які будуть ненавидіти один одного. Це давня мрія - відірвати Україну від Росії. На її здійснення і працює пропагандистська машина. 

- Київ причиною ескалації конфлікту називає включення Криму до складу Росії, що на Україну - і далеко не тільки там - сприйняли як акт анексії. 

- Якщо використовувати подібні терміни, слід визнати, що фактична анексія, відторгнення Криму від Росії, трапилася в результаті волюнтаризму Микити Хрущова. Але в 1954 році все відбувалося в рамках однієї країни під назвою Радянський Союз. 

Був шанс відновити історичну справедливість в 1991-му, коли СРСР розвалився. Однак тодішні керівники Росії, підписуючи Біловезькі угоди, не зробили цього. Схоже, в той момент вони не особливо замислювалися і про майбутнє Севастополя, де протягом двох з гаком століть базується наш Чорноморський флот. Крим лише в 2014-му возз'єднався з Росією, і сьогодні, через півроку після референдуму, який вирішив долю півострова, страшно навіть уявити, що було б в іншому випадку. Адже ми бачимо трагедію південного сходу України. І в Криму напевно розігралося б щось подібне, пролилися б ріки крові. Цього вдалося уникнути, що доводить правильність прийнятого в березні рішення. У підсумку все пройшло мирно, без жертв і пострілів. 

- Припустимо, стрільба все ж була. 

- У повітря, але не в людей. Нагадаю, в Криму перебувало понад 20 тис. Українських військових, багато з них погодилися служити в Російській армії. Ті ж, хто побажав виїхати, змогли покинути півострів, їм не перешкоджали.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+3 #20 Из Киева 25.11.2014 15:14
Хіба ПС не збирався послати туди психічно нерівноважних "патріотів", які планували були влаштувати розбірки з "колорадами" та " ватниками"?

Вы, дамочка, вероятно идиотка ??? С какого буя вы делаете такие заявления ? Вы с кем-то из ПС общались? Или наслушались своей продажной "землячки" - Матвиенко ? Так вы еще пообщайтесь с Соловьевым и Киселем. Можно с Жириком - самым адекватным из РАССИЯН...
Короче - на уколы. Или за "паребрик"....
 
 
+1 #19 007 24.11.2014 14:18
Цитую Юрий:
Поёт красиво!!!

А бреше ще гарніше.От би в очі подивитись тій с....
 
 
+1 #18 Українка 24.11.2014 14:13
Українці живуть в Україні а хохли , як бачите, в Москві.
 
 
+17 #17 Не погань Україну своїми копит 16.11.2014 18:56
Цитую Хохлушці Валі присвячується:
Як романтично пахне ковбаса,
І помідори густо зашарілись,
а в пляшечці так тихо, мов роса,
горілочка домашня причаїлась.
– І ніжно сало зваблює тільцем,
і хліб наставив загорілу спину.
якщо ти млієш, коли бачиш це - чому ж ти, #лядь, не любиш Україну?!

Вона тепер любить упоительные московские вечера....
youtu.be/luiWz5bCRbQ
 
 
+15 #16 Воля 14.11.2014 01:03
Не думаю що батьки хотіли бачити зрадницю на своїй могилі вона не тільки Україну зрадила а і своїх батьків.
 
 
+14 #15 Воля 08.11.2014 02:32
Цитую Єсенія:
Украінці взагалі, а особливо черкащани, повинні пишатися Валентиною за її розум, а не нападати на неї. І, звичайно, не обвинувачувати її в зрадництві. Хіба бажання жити миролюбно з Росією це зрада?
Якщо ми так будемо міркувати, то треба тоді і розпад Союзу вважати зрадництвом.
Хто мене питав, чи я хочу розвалу СРСР? Ніхто! Три особи вирішили все за нас.
А щодо Криму, то не треба змішувати причину з наслідком. Хіба ПС не збирався послати туди психічно нерівноважних "патріотів", які планували були влаштувати розбірки з "колорадами" та " ватниками"?
Якби Крим залишився в складі України, там було б те, що зараз в Донбасі. Таким чином, перед тим як піднімати обвинувачувальний палець, подумайте, скількох людей було врятовано від смерті.

Чому якби? Крим це Україна..Хто крім россіян рахує що Крим московія?Думаю ніхто а забув є така країна це Північна Корея.А на рахунок матвієнко то це зранциця .Вам тьотя хочеться СеРеСеРе?.......Десь приблизно 95% українців проголосували за незалежність,от тільки вас забулися спитати що поробиш терпіть а не хочете то Вас ніхто не держить чемодан-вокзал-московія.
 
 
+10 #14 Былое 07.11.2014 11:06
[quote name="Єсенія""...Хто мене питав, чи я хочу розвалу СРСР? Ніхто! Три особи вирішили все за нас."
Для відома:НА Всеукраинском референдуме (1991) голосовали за «Подтверждаете ли Вы Акт провозглашения независимости Украины?» В голосовании приняли участие 84,18 % имеющих право голоса граждан Украины (31 891 742 человека). 28 804 071 (90,32 %) из них поддержал Акт провозглашения независимости Украины. Таким образом провозглашение независимости Украины было подтверждено всенародным голосованием.
Результаты голосования по регионам:
Регион «Да», %
Крымская АССР 54,19
Винницкая область 95,43
Волынская область 96,32
Днепропетровская область 90,66
Донецкая область 83,90
Житомирская область 95,06
Закарпатская область 92,59
Запорожская область 90,66
Ивано-Франковская область 98,42
Киевская область 95,52
Кировоградская область 93,88
Луганская область 83,86
Львовская область 97,46
Николаевская область 89,45
Одесская область 85,38
Полтавская область 94,93
Ровненская область 95,96
Сумская область 92,61
Тернопольская область 98,67
Харьковская область 86,33
Херсонская область 90,13
Хмельницкая область 96,30
Черкасская область 96,03
Черниговская область 93,74
Черновицкая область 92,78
г. Киев 92,87
г. Севастополь 57,07
Всего 90,32
 
 
-27 #13 Єсенія 07.11.2014 04:07
Украінці взагалі, а особливо черкащани, повинні пишатися Валентиною за її розум, а не нападати на неї. І, звичайно, не обвинувачувати її в зрадництві. Хіба бажання жити миролюбно з Росією це зрада?
Якщо ми так будемо міркувати, то треба тоді і розпад Союзу вважати зрадництвом.
Хто мене питав, чи я хочу розвалу СРСР? Ніхто! Три особи вирішили все за нас.
А щодо Криму, то не треба змішувати причину з наслідком. Хіба ПС не збирався послати туди психічно нерівноважних "патріотів", які планували були влаштувати розбірки з "колорадами" та " ватниками"?
Якби Крим залишився в складі України, там було б те, що зараз в Донбасі. Таким чином, перед тим як піднімати обвинувачувальний палець, подумайте, скількох людей було врятовано від смерті.
 
 
+30 #12 Хохлушці Валі присвячується 06.11.2014 20:07
Як романтично пахне ковбаса,
І помідори густо зашарілись,
а в пляшечці так тихо, мов роса,
горілочка домашня причаїлась.
– І ніжно сало зваблює тільцем,
і хліб наставив загорілу спину.
якщо ти млієш, коли бачиш це - чому ж ти, #лядь, не любиш Україну?!
 
 
+19 #11 Знайка 06.11.2014 19:30
Матвиенко и Олийнык символ и одновременно позор Черкасчины! Не удивительно что такая земля даёт путевку в жизнь Зубикам, Яценкам и им подобным хамелеонам
 
 
-15 #10 Можна увійти на танках в Київ, 05.11.2014 23:42
кто написал это бред
 
 
-19 #9 Можна увійти на танках в Київ, 05.11.2014 23:41
:cry:
 
 
-38 #8 шаман 05.11.2014 23:07
Матвиенко умничка-нам можно только гордиться тем, что она наша землячка и завидовать России ,что такие кадры работают у них,но не у нас.А жаль!
 
 
-10 #7 Юрий 05.11.2014 23:04
Поёт красиво!!!
 
 
-24 #6 шаман 05.11.2014 23:03
Матвиенко умничка - нам надо гордиться , тем что такие кадры родились у нас,а Р
 
 
+12 #5 ВОЛЯ. 05.11.2014 21:06
Московіти окупировали Крим а тепер говорять чому так українці до них погано відносяться!!!А як нам відноситись до московітско-фашистких окупантів........Я знаю як.....на гілляку.
 
 
+10 #4 ВОЛЯ. 05.11.2014 21:02
Во сцука окупувала Крим і ще каже що все правильно.Нехай приїжджає ми її по колу пустимо.
 
 
+11 #3 Земляк 05.11.2014 16:10
Може і вона знайде спокій в українській землі... Мирної землі їй над головою.
 
 
+14 #2 Чигиринець 05.11.2014 16:02
Як таких земля носить? :-? Ій має буть соромно називати себе черкащанкою. Гірко що наші продажні і водночас терплячі люди все одно забудуть ці злочини Олійника та цієї жіночки. Через рік приїде, відсипле грошей на резиденцію Хмельницького в Чигирині і побачите як Порох цілуватиме їй руки та називатиме МЕЦЕНАТКОЮ...
 
 
+14 #1 Петрович 05.11.2014 15:27
Яка, слушна нагода обміняти Вальку-полстакана на Надію Савченко. Ще на могили рідних в Черкаси присуне зрадник, а нині керівник МНС Криму Шахов Сергій Миколайович. Так, що для СБУ море роботи.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ТЕМИ Усяка всячина Найвпливовіша жінка Росії сподівається провідати могили рідних у Черкасах