Ремарка: наш погляд на події


В Кам’янці присуджено щорічні премії імені Марії Шкаліберди
28 листопада 2012, 11:31 Друк

12-11-28-ShkaliberdaМ.А.ШкалібердаДнями в Кам’янці районна конкурсна комісія з присудження краєзнавчої премії ім.Марії Шкаліберди визначила переможців, повідомляє Кам’янська райдержадміністрація.

Щороку у районній громадській організації «Спілка краєзнавців» на день народження відомої дослідниці Кам’янщини Марії Шкаліберди відбувається засідання комісії з присудження її іменної премії.

Голова комісії, начальник відділу освіти Кам’янської РДА, Олександр Шамрай представив видання, які номінували на премію. Члени комісії голосуванням визначили кращих. Призову премію у розмірі 500 грн. присуджено Тамілі Чупак за авторські видання «Співограй» і «Я молюся піснею до неба». У першому - дитячі пісні для фортепіано. Збірка має 4 розділи за порами року із віршами і яскравими ілюстраціями. «Я молюся піснею до неба» - перша збірка ліричної поезії Таміли Чупак. Це вже не перше її видання. Т.Чупак отримала краєзнавчу премію і премію за композиторську діяльність.

Другу заохочувальну премію (300 грн.) присуджено за краєзнавче видання «Олександр Антонович Захаренко». Її автори - Олександр Шамрай і Олександр Гончарик. Третю - (200 грн.) - за ІХ випуск краєзнавчого видання «Джерело», який присвячений видатним людям Кам'янського краю (відповідальний редактор - голова громадської організації «Спілка краєзнавців» Олександр Шамрай) .

Крім цього, на засіданні обговорили претендентів на присудження обласних, районних і краєзнавчих Почесних грамот.

Традиційно, після засідання, члени комісії відвідали могилу Марії Шкаліберди.

 

12-11-28-Shkaliberda-komisiyaЗасідання комісії

 

Создание качественных сайтов любой степени сложности RODC: Сайт создать | Создание сайтов | Сделать сайт | Продвижение сайтов | Раскрутка сайта | Дизайн сайтов
AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter
Пам'ятайте про коректність у висловах при написанні коментарів.

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Кам’янці присуджено щорічні премії імені Марії Шкаліберди