Ремарка: наш погляд на події


Смілянин Ростислав Бондаренко за 10 хвилин встановив два рекорди України
28 листопада 2012, 12:07 Друк

18 листопада в Обухові відбувся відкритий Кубок України з пауерліфтингу, учасниками якого стали близько 200 спортсменів. На змаганнях виступали й два смілянські спортсмени – батько й син Ростислав і Владислав Бондаренки, повідомляє «Сміляночка».

Ростислав – майстер спорту міжнародного класу, дворазовий чемпіон світу, дворазовий чемпіон Європи, десятиразовий чемпіон України, рекордсмен світу і рекордсмен України в жимі штанги лежачи.

Спортсмен повідомив, що змагання стали для них із сином дуже успішними, адже на двох вони здобули 7 медалей, з яких 4 золоті.

Але крім медалей відкритий Кубок позначений ще й тим, що в Обухові Ростислав Бондаренко встановив 2 рекорди України у віковій категорії М1: смілянському спортсмену вдалося у двох підходах спочатку побити попередній рекорд 170 кг та встановити новий 170,5 кг, а потім покращити свій же рекорд ще на 7 кг. Таким чином діючий рекорд України в жимі штанги лежачи у віковій категорії М1 зараз становить 177,5 кг і належить Ростиславу Бондаренку. Цікаво, що два нові рекорди були встановлені смілянином протягом приблизно десяти хвилин. Зазначимо, що Ростислав Бондаренко зараз являється й діючим рекордсменом світу в жимі штанги лежачи, про чому рекорд також становить 177,5 кг.

Кілька років тому Ростислав взяв із собою в Одесу на змагання з жиму штанги лежачи свого десятирічного сина Владислава, який, пожавши одразу 20 кг, став бронзовим призером змагань. З того часу батько з сином постійно тренуються та виступають разом. Нині 13-річний Владислав вже є чемпіоном світу, срібним призером Чемпіонату Європи, 7-разовим чемпіоном України, рекордсменом України. Маючи вагу тіла 35 кг, Владислав бере участь в жимі штанги лежачи у ваговій категорії 52 кг.

 

12-11-28-Smila-BondarenkyРостислав і Владислав Бондаренки

Создание качественных сайтов любой степени сложности RODC: Сайт создать | Создание сайтов | Сделать сайт | Продвижение сайтов | Раскрутка сайта | Дизайн сайтов
AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter
Пам'ятайте про коректність у висловах при написанні коментарів.

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Смілянин Ростислав Бондаренко за 10 хвилин встановив два рекорди України