Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринським студентам розкрили секрети успішного працевлаштування
26 вересня 2016, 10:16 Друк

1474871982 img 2968З метою привернення уваги та поширення поінформованості про роботу служби зайнятості, а також для стимулювання молоді до активної поведінки на ринку праці спеціалісти Чигиринського районного центру зайнятості провели черговий інформаційний масовий захід – День відкритих дверей.

Його гостями та учасниками стали студенти Чигиринського економіко-правового коледжу Уманського національного університету садівництва.

День відкритих дверей розпочався з презентації послуг служби зайнятості, що надаються випускникам навчальних закладів. Студенти отримали інформацію про стан регіонального ринку праці та перспективи його розвитку, потребу підприємств, організацій і установ у кваліфікованих кадрах, вимоги до професій, можливості професійного зростання і самовдосконалення в процесі трудової діяльності, подальшого працевлаштування.

Гаслом виступу заступника директора Чигиринського районного центру зайнятості Т.О. Козубенко, яка привітав учасників Дня відкритих дверей і презентував основні напрямки діяльності, стала думка – «Підготовка висококваліфікованих працівників – вимога часу!».

Фахівці центру зайнятості розповідали про актуальні на ринку праці професії та можливість їх отримання, участь в оплачуваних громадських роботах, розвиток підприємницьких ініціатив тощо. Також вони обговорили із студентами питання про ризики працевлаштування за кордоном та трудову міграцію.

Протягом заходу молоді люди поставили спеціалістам служби зайнятості чимало запитань, на які отримали кваліфіковані відповіді.

За інформацією Чигиринської РДА


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#2 User 30.01.2017 16:45
ТАК!!! Вона! Супер спеціаліст!)))
 
 
#1 Дуже безробітний 26.09.2016 13:13
А то не Лариса Володимирівна там діткам втирає про космічні кораблі на просторах Большого театра?
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринським студентам розкрили секрети успішного працевлаштування