Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринські комунальники пояснили підвищення тарифів на воду
01 березня 2017, 19:00 Друк

702a43adb8f8af68dd93a9a7f08f152fНа початку тижня, 27 лютого, у Чигиринській міській раді провели засідання із керівниками місцевих комунальних підприємства. Про це повідомляють у прес-службі мерії.

Керівник КП «Чигирин» Віталій Ключник пояснив нові розрахунки тарифів на водопостачання та водовідведення. Це викликано, перш за все, підняттям розміру мінімальної заробітної плати до 3200 грн. Так, це підвищення призвело до збільшення розміру сплати єдиного соціального внеску.

Також Віталій Ключник зазначив що в діючому тарифі закладена вартість споживання електроенергії близько 30 к. за 1 кВт. У цьому році вартість 1 кВт буде становити близько 2 грн. Окрім цього, зазначили у прес-службі, за останні роки вартість пального зросла в рази. Ці складові є основними у формуванні тарифу.

Таку позицію підтримав і керівник КП «Єдиний розрахунковий рахунок» Віталій Шпичак. Він повідомив, що підприємство здійснило корегування тарифу на обслуговування багатоквартирних будинків. Причині такі ж як і в КП «Чигирин».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринські комунальники пояснили підвищення тарифів на воду