Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У мерії розмістили повідомлення міського голови про тарифи на воду в Чигирині
17 травня 2017, 13:35 Друк

1234566543Вчора, 16 травня, о 10 годині в залі засідань Будинку рад та державних установ міським головою Степаном Буханцем була відкрита ХХV сесія Чигиринської міської ради. Перед початком роботи сесії міський голова звернувся до присутніх в залі. Його повідомлення розмістила прес-служба на сайті Чигиринської мерії.

«Шановна громада та депутати!!!

         Дозвольте роботу ХХV сесії Чигиринської міської ради почати з невеликого виступу.

         Я, міський голова, Буханець С.І., хочу надати певні роз’яснення та спростувати вкрай негативний ажіотаж, який протягом останнього місяця відбувається в місті навколо питань відміни тарифів на водопостачання та водовідведення, об’єднання комунальних підприємств Чигиринської міської ради та проведення в них аудиту.

         10 квітня 2017 року на 24 сесії міської ради за наполегливої ініціативи депутатів та враховуючи волю громадськості були включені до порядку денного роботи сесії відповідні ПИТАННЯ ( саме таке трактування звучало у виступах всіх доповідачів на сесії, про що свідчать аудіо- та відео- записи пленарного засідання та протокол сесії ), а саме:

ПЕРШЕ - скасування рішення виконавчого комітету Чигиринської міської ради від 03.04.2017 № 4-41 «Про затвердження тарифів на водопостачання та водовідведення»

ДРУГЕ - об’єднання комунальних підприємств «Чигирин» та «Єдиний розрахунковий центр» в одне комунальне підприємство.

ТРЕТЄ -  призначення аудиторської перевірки комунальних підприємств Чигиринської міської ради.

Невідомо з яких причин, можливо з метою досягнення певних цілей,  лічильна комісія у складі депутатів міської ради Овчарова Р.В., Мотренка М.М., та Крячко О.М., провели поіменне голосування трактуючи ПИТАННЯ РІШЕННЯМИ.

         Але, шановні депутати, всім нам відомо, що відповідно до Регламенту Чигиринської міської ради УІІ скликання, зокрема статей 37 – «Узгодження порядку денного сесії ради», 38 «Затвердження порядку денного», 40 –                    « Попередній розгляд проекту рішення», 41 – «Вимоги до порядку денного», 42 – «Узгодження проекту рішення», кожна пропозиція щодо включення питання до порядку денного сесії подається з проектом рішення, підготовленим згідно з вимогами регламенту. Крім того, кожний проект рішення, який планується бути винесеним на розгляд ради, крім питань, які належать до виключної компетентності міського голови відповідно до норм законодавства, повинен пройти попередній розгляд та погодження профільної постійної комісії міської ради, в даному випадку -  комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою та транспорту.

Прикро, що присутні на сесії міської ради 10 квітня 2017 року депутати, які мають кваліфікацію юриста та практичний досвід роботи, проігнорували норми чинного законодавства та не спрямували роботу депутатського корпусу в правовому полі.

         Ідучи на зустріч ініціативі депутатів, з метою прийняття та підписання відповідних рішень міської ради в правовому полі, мною було дано доручення виконавчому апарату міської ради, зокрема начальнику відділу ЖКГ та землеустрою, депутату міської ради Буню О.О., підготувати проекти рішень по прийнятих на сесії питаннях.

З метою розгляду та узгодження проектів рішень міської ради:

1. Про скасування рішення виконавчого комітету Чигиринської міської ради від 03.04.2017 № 4-41 «Про затвердження тарифів на водопостачання та водовідведення»

2. Про об’єднання комунальних підприємств «Чигирин» та «Єдиний розрахунковий центр» в одне комунальне підприємство.

3. Про призначення аудиторської перевірки комунальних підприємств Чигиринської міської ради.

мною особисто тричі ініціювались засідання комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою та транспорту ( голова комісії Грицаєнко В.В.). Але, чи то з поважних причин, чи навмисно, погодження проектів рішень я не отримав…

         А тому, перевищувати свої повноваження, визначені Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» , та підписувати документи, які на даний час не існують, я не маю законного права.

Крім того, важливим є той факт, що не зважаючи на соціально важливе значення прийняття озвучених рішень для громади та життя міста в цілому, ініціаторами не підготовлено жодного письмового економічного та  юридичного обґрунтування необхідності відміни тарифів на водопостачання та водовідведення, об’єднання комунальних підприємств Чигиринської міської ради та проведення в них аудиту.

А, можливо, саме на вчинення незаконних дій, мене і провокують?!

         Шановна громадо! Дозвольте вас з впевненістю завірити, що, я - міський голова, підтримую волю громади та прислухаюся до думки депутатів, а тому повністю підтримую питання про прийняття міською радою рішень щодо відміни тарифів на водопостачання та водовідведення, об’єднання комунальних підприємств Чигиринської міської ради та проведення в них аудиту. І готовий наразі підписати відповідні рішення , якщо процедура їх прийняття буде проведена в рамках чинного законодавства.

         Для цього я пропоную оголосити перерву в роботі сесії на 15 хв для проведення засідання комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою та транспорту і після протокольного узгодження проектів рішень до включити до порядку денного роботи ХХV сесії міської ради питання

1. Про скасування рішення виконавчого комітету Чигиринської міської ради від 03.04.2017 № 4-41 «Про затвердження тарифів на водопостачання та водовідведення»

2. Про об’єднання комунальних підприємств «Чигирин» та «Єдиний розрахунковий центр» в одне комунальне підприємство.

3. Про призначення аудиторської перевірки комунальних підприємств Чигиринської міської ради.

Сподіваюсь на громадянську позицію кожного депутата та одноголосне прийняти саме цих рішень!!!!»


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 Борис Тимофійович 19.05.2017 14:00
Мабуть, амбіциозний (мафіозний) підприємець, під тиском комунальників, переміг в голові міської ради і депутата - обранця народу і політика, і просто розсудливу людину. І він спочатку відмовився підписать ним також проголосоване Рішення сесії, а потім, на наступній сесії, привселюдно заявив, що Рішення попередньої сесії, за яке проголосував він сам та чотирнадцять депутатів - незаконне. Аргументуючи свої дії плутаними пунктами регламенту.
Благо (дія адміністративного ресурса), штатний юрист міської ради тимчасово відсутній і вигадувати та тлумачити ніхто не заважає.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У мерії розмістили повідомлення міського голови про тарифи на воду в Чигирині