Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині готуються до осінньо-зимового періоду
18 липня 2017, 10:28 Друк

1500371309 izobrazhenie-12918 липня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Миколи Турика за участі заступника голови районної ради Валерія Невгоденка відбулось засідання районного оперативного штабу з координації робіт щодо підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, інформує прес-службі ЧРДА.

У ході засідання районного штабу його учасники заслухали доповіді секретаря міської ради Володимира Цівіна та головного інженера ГП «Чигиринські теплові мережі» Сергія Брайченка щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Цього ж дня проведено нараду з начальником Чигиринської служби з обслуговування систем газопостачання Кам`янського управління по експлуатації газового господарства Анатолієм Пишним з питання переведення жителів міста на індивідуальне опалення.

«Дане питання потребує посиленого контролю. Всім керівникам потрібно активно включитися в роботу щоб спільними зусиллями досягти позитивних результатів, »- зазначив Микола Васильович.

За результатами засідання міській раді дано доручення вивчити та розглянути дане питання на сесії міської ради та прозвітувати на наступному засіданні штабу.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині готуються до осінньо-зимового періоду