Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На ремонт обласних доріг виділили 171 млн грн
03 липня 2018, 09:04 Друк

дорогаНа фінансування ремонту доріг місцевого значення на Черкащині уже виділено 171 мільйон гривень із запланованих в 391 мільйона. Станом на сьогодні укладено 27 договорів на ремонт на суму більш ніж 70 мільйонів гривень.

Про це під час засідання колегії повідомив заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв, пише «ІнфоМІСТ».

За його словами, оголошено тендери на ремонти всіх запланованих об’єктів. Загалом – 115 процедур на 370 мільйонів. Уже проведено 33 процедури на суму у 81 мільйон, укладено 27 договорів на 70 мільйонів.

Посадовець наголосив, що зволікання щодо передачі проектно-кошторисної документації або ж неточності у ПКД затягують проведення тендерних процедур.

За його словами, в числі останніх ПКД подали Чорнобаївський, Звенигородський, Тальнівський, Монастирищенський райони.

Інформацією щодо зволікання обурився голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

– Шановні голови районів, які надали ПКД останніми, можете своїй громаді дати інформацію, чому не ремонтуються дороги. У нас на рахунках зараз близько 170 млн грн, які можуть бути спрямовані на роботи. Крім того, Золотоноша, Сміла, Умань, Городищенський, Корсунський, Черкаський,Чигиринський – жодної копійки коштів не виділено на співфінансування ремонтів.

Як писав ІнфоМІСТ, з державного бюджету передбачено виділення субвенції на ремонт доріг місцевого значення в сумі 391 мільйон гривень. На поточний середній ремонт спрямовано 204 мільйони гривень, поточний дрібний ремонт – 110 мільйонів, ремонт доріг комунальної власності – 76 мільйонів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 sergde 05.07.2018 14:47
А шо, в Чигиринському районі є ще дороги? На мій погляд залишились тільки напрями. Останню, нібито головну, що на Черкаси розгасили в щерть, почали аби як латати, тай покинули. Чомусь наші сусіди з Кіровоградської області більш розторопні тай відповідальніші. Порівняйте участки дороги на Олександрівку, що проходять по Чигиринському району ( це просто жах) та по Кіровоградській області. А все це через байдужість та безповідальність нашої Чигиринської влади. Цеж треба так примудритись, щоб за останні роки так вбити наші дороги. І ніхто нічого не робить, навіть документи на ремонт доріг не можуть вчасно підготувати.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На ремонт обласних доріг виділили 171 млн грн