Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині з'явиться "Хата-Хаб"
05 листопада 2018, 14:30 Друк

45253352 1824646570967991 3325425248366493696 oУ Чигирині цього тижня відбудеться відкриття вільного простору «Хата – Хаб». Це - центр діяльності для розвитку дітей, підлітків, молоді і всіх, хто відчуває себе молодим та активним. Уже 10, 11 листопада чигиринців запрошують на Дні відкритих дверей.

Про це у коментарі «Ремарці» повідомила директорка БО «Фонд розвитку Чигиринщини» Діна Глазунова.

У «Хата – Хаб» кожен чигиринець зможе знайти щось для себе. Тут працюватиме Майстерня краси (навчальні курси та майстер-класи з перукарського, манікюрного мистецтва та макіяжу), Хендмейд майстерня (творення ексклюзивних предметів одягу, прикрас, елементів інтер’єру тощо), Майстерня Свят (організація та проведення Днів народження, випускних, Нового року тощо), Курси флористики та Мультимайстерня (створення мультфільмів, анімаційних, соціальних, рекламних роликів).

Для дітей пропонують розвиваючі ігри, творчі заняття, малювання, конкурси та дитяча кімната у Kids club. Для тих, хто у пошуках себе, працюватиме тренінговий центр (мистецтво самоорганізації ), а охочих відкрити власну справу запрошують у Бізнес-майстерню.

У рамках ХАБу продовжить свою роботу Школа Активної Молоді - проект неформальної громадянської освіти для молодого покоління (проектний менеджмент, волонтерський клуб).А Молодіжне Pop Up Cafe запросить до спілкування за чай-кавою та організує вечірки, гутірки, тренінги, воркшопи, реальні ігри, кінопокази.

«Хата – Хаб» у Чигирині працюватиме щоденно з 9:00 до 21:00 за адресою вул. Миру 12/72.

Цей проект став можливим за ініціативи активної молоді Чигирина та БО «Фонд розвитку Чигиринщини» за грантової підтримки проекту «Киівський діалог».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині з'явиться "Хата-Хаб"