Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Новий голова ОДА провів перший особистий прийом громадян
13 грудня 2018, 11:21 Друк

AD82CAA1CA899467C17E0F999494246C313552A43706F7432Dpimgpsh fullsize distrГолова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець провів свій перший особистий прийом громадян. З наболілими проблемами до керівника Черкащини звернулися 19 жителів області.

Про це повідомили у прес-службі Черкаської ОДА.

Порушені на прийомі питання стосувалися земельних відносин, надання матеріальної допомоги на лікування, проблем при розгляді відповідними органами виконавчої влади звернень громадян,  сприяння діяльності громадських організацій та багато іншого.

До голови звернулись представники новоутвореної громадської організації «Реабілітація ветеранів АТО через спорт», яка допомагає черкаським бійцям повернутись до повноцінного мирного життя як психологічно, так і фізично. Відповідно до звернення Олександр Іванович доручив підготувати необхідні матеріали та провести наради з керівниками райдержадміністрацій з метою виділення коштів на реалізацію саме заходів з реабілітації у 2019 році, оскільки, ця проблема є досить актуальною в нинішній час, а ветерани війни на Сході потребують підтримки влади і суспільства.

Учасники АТО з смт Чорнобай поінформували про протиправні, на думку заявників, дії працівників компанії «АгроКО», яка має на меті відчужити земельні ділянки у воїнів, отримані ними відповідно до вимог законодавства. Під час прийому заявники отримали підтримку керівника області та юридичні рекомендації Головного управління Держгеокадастру у області.

Принципову позицію щодо першочергового розгляду звернень громадян в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування голова облдержадміністрації продемонстрував при розгляді звернення мешканця с. Попівка Звенигородського району Анатолія Куліша, який поскаржився на неякісний розгляд його звернень до голови сільської ради.

За результатами розгляду порушених громадянами питань, голова обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець доручив керівникам відповідних служб першочергово, в короткі терміни, опрацювати озвучені проблеми та визначити шляхи їх вирішення. Відтак наголосив на необхідності безумовного контролю за перебігом розв’язання кожного проблемного питання і, в свою чергу, пообіцяв особисто слідкувати за їх вирішенням.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Новий голова ОДА провів перший особистий прийом громадян