Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині субсидії отримують майже 180 тисяч родин
14 грудня 2018, 09:32 Друк

субсидіяВ області близько 178 тисяч сімей одержують субсидії. Перерахунок їх на опалювальний період без звернення вже завершили. Водночас нарахування призначають і за новими зверненнями. Натепер здійснили розрахунки понад 44 тисячам родин.

Про це зазначає директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало. Він нагадав, що до деяких постанов Кабінету Міністрів України, якими регулюється порядок надання субсидій, внесено зміни Постановою КМУ від жовтня 2018.

За його словами, зміни стосуються терміну, на який призначається субсидія. Відтепер, як було раніше, її призначатимуть з місяця звернення до кінця опалювального періоду. Врегульовано й питання призначення субсидії на понаднормову площу житла – шляхом збільшення категорій, яким передбачено таке право.

– Вирішено також питання призначення субсидії домогосподарствам з великою площею житла, оскільки враховуватиметься не загальна, а лише опалювальна площа, – говорить директор Департаменту. – Надано й можливість призначення такої допомоги домогосподарствам, у складі яких є заробітчани, котрі перебувають за кордоном та інше. У цілому ж такі зміни дали можливість скористатися субсидіями більшій кількості домогосподарств області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині субсидії отримують майже 180 тисяч родин