Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині встановили Рекорд України
18 грудня 2018, 12:45 Друк

ghgФестиваль Святого Миколая відбувся у Чигирині 15-16 грудня. Дійство зібрало у першій козацькій столиці тисячі гостей з усієї України та запам’яталося цілою плеядою яскравих заходів.

Зокрема, тут відбулась святкова хода «Парад зірок Святого Миколая», Всеукраїнський конкурс міні-мюзиклів, щорічна церемонія нагородження за значний внесок у розвиток руху добродійництва в Україні – «Зліт сучасних Чудотворців».

15 рудня запам’яталось ще й встановленням Рекорду України! Спільно з торговою маркою «Домашнє Свято» організатори створили велетенську різдвяну зорю із глазурованого печива.

– На території фестивалю було встановлено конструкцію шириною два та висотою також два метри. Тут впродовж дня працювати кваліфіковані майстри. Як результат – з глазурованого печива було створено різдвяну зорю. На сьогодні вона є найбільшою різдвяною їстівною зорею в Україні, - констатувала представник Книги рекордів України Любов Рубан.

Як відзначила ініціатор фестивалю – голова благодійного фонду «ВІРА. НАДІЯ. ЛЮБОВ» Наталія Колодницька, за час проведення Фестиваль Святого Миколая встановив один Національний та вже два Рекорди України у Чигирині. Цьогорічну ініціативу з радістю підтримала компанія ТОВ «Петрус-Кондитер» та торгова марка «Домашнє Свято».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині встановили Рекорд України