Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині визначили переможців Всеукраїнського конкурсу міні-мюзиклів
19 грудня 2018, 12:17 Друк

вавіЄдиний в Україні конкурс міні-мюзиклів відбувся 15 грудня у Чигирині під час Фестивалю Святого Миколая. Конкурс зібрав близько трьох сотень учасників з усієї країни та запам’ятався дивовижними виступами – творчі колективи демонстрували власні театралізовані дійства на вічні теми любові, віри та добра.

Змагання відбувалося у двох категоріях: «Професіонали» та «Аматори». Переможців нагородили грошовими призами та відповідними дипломами.

У категорії «Аматори» було визначено переможців у трьох вікових категоріях. Перемогу здобули: фольклорний ансамбль «Тубіляночка», колектив «Дзвонарики» та ансамбль «Козачка», що отримали по 3000 гривень кожен. Заохочувальні премії – по 1000 гривень отримали колективи «Народний театр», «Срібні голоси» та «Веселі нотки».

У категорії «Професіонали» головну перемогу та грошовий приз у розмірі 15 тисяч гривень отримав колектив «Квітограй». Друге місце журі вирішило не присуджувати. А от третє місце розділили учасники, які отримали по 5 тисяч гривень – колективи «Зернятко», «Паладіум», «Крутий заміс».

Конкурс міні-мюзиклів відбувся під патронатом Черкаської обласної організації Аграрної партії України та особисто її очільника – Віктора Полозова.

На сьогодні це єдиний в Україні конкурс міні-мюзиклів. Його завдання – відкривати красу українських традицій у новому цікавому форматі. Так, лейтмотивом виступів учасників конкурсу стали обряди та духовні традиції зимових свят в Україні.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині визначили переможців Всеукраїнського конкурсу міні-мюзиклів