Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині визначили пріоритетні проекти для ремонту доріг у 2019 році
19 грудня 2018, 11:31 Друк

640x480-images-news-122018-.thumbs-5ce88c02d119256ebd7c4d8e96d014fe 930 0 0У Державному агентстві автомобільних доріг України проходить захист планів Служб автодоріг в областях щодо будівництва, реконструкції та ремонтів на 2019 рік. 

У Черкаській області у 2018 році здійснювали реалізацію проекту Кабінету Міністрів України щодо покращення стану автомобільних доріг за маршрутом Львів-Тернопіль-Умань, Біла Церва-Одеса-Миколаїв-Херсон на автодорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, повідомляє Укравтодор. Автодорога державного значення М-12 в області є частиною транснаціонального транспортного коридору, який з’єднає українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині.

У рамках відновлення М-12 було проведено реконструкцію шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього на км 535+690. Шляхопровід через залізничну колію на автодорозі М-12, побудований ще у 1961 році. В результаті довготривалої експлуатації, більше 56-ти років, відбувалося руйнування балок прогонових будов, деформаційних швів та асфальтобетонного покриття. Старий шляхопровід експлуатувався в обмеженому режимі і вимагав спеціального постійного контролю за його технічним станом.

Також у межах реалізації Стратегії розвитку українських автошляхів, яка передбачає ремонт усіх доріг між обласними центрами в Україні, було проведено поточний середній ремонт ділянки автодороги Н-01 Київ-Знам’янка від міста Сміла до кордону Кіровоградської області.

На автодорозі Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук проведено поточний середній ремонт мосту через річку Рось, який побудований у 1969 році. В результаті довготривалої експлуатації відбулося руйнування балок прогонових будов, деформаційних швів та асфальтобетонного покриття. Також розпочато ремонт автодороги Р-10 по території села Мошни Черкаського району, яке завершиться наступного року.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині визначили пріоритетні проекти для ремонту доріг у 2019 році