Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні зростає роздрібна торгівля
19 грудня 2018, 13:34 Друк

torgivlia-623x370Незважаючи на падіння купівельної спроможності громадян, ритейл збільшує обороти та відрахування у держбюджет. За першу половину цього року до переліку найбільших платників податків потрапили чотири компанії з сегмента роздрібної торгівлі, передає business.ua.

В Україні в сучасних економічних умовах головним завданням і викликом для компаній стає збільшення прибутковості в умовах низької купівельної спроможності населення. Тому компанії продовжують переглядати свою цінову політику та оптимізувати бізнес-процеси. При цьому вони активно працюють над розширенням онлайн-напрямку свого бізнесу, оскільки це дозволяє значно збільшити цільову аудиторію при відносно малих витратах. Як наслідок — досить непоганий результат ринку в цілому за перше півріччя 2018 року.

За даними Держстату, оборот роздрібної торгівлі в Україні в січні — червні 2018 року зріс на 6,2%, до близько 428,999 млрд грн у порівнянні з показником аналогічного періоду 2017  (2018 до показника враховано індекс цін, тому відсоткове порівняння чистого показника з попереднім періодом є некоректним, у Держстаті окремо вираховують відсоток зростання).


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні зростає роздрібна торгівля