Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Через низький попит на свинину скорочується його виробництво
14 лютого 2019, 07:53 Друк

мясоЗа результатами опитування, опублікованого Державною службою статистики України, сільськогосподарські виробники очікують незначного скорочення обсягів виробництва у першому кварталі поточного року. Це, зокрема, відбудеться через сезонне зниження попиту, повідомили в Асоціації “Свинарі України”.

Зазначається, що тенденції щодо скорочення виробництва спостерігаються й серед виробників свинини, утім найближчим часом ситуація покращиться.

“Слабший попит на свинину протягом першої чверті року — звичний тренд для вітчизняного ринку свинини. Так, нижча споживча активність після зимових свят, на яку тисне і обмежена платоспроможність покупців, викликає аналогічне послаблення попиту з боку м’ясопереробників та негативно впливає на ціни закупівлі. Проте вже у другій половині першого кварталу ситуація і з попитом, і з цінами зазвичай покращується”, – коментують в АСУ.

Схожі настрої виробників панували в галузі тако й щодо роботи в перших кварталах 2015 – 2017 років.

Варто зазначити, що сезонне падіння цін на живець свиней у першому місяці цього року було досить стрімким. Так, якщо за січень 2018 року.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Через низький попит на свинину скорочується його виробництво