Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Пенсіонерам індексують пенсії та одноразово виплатять компенсацію
28 лютого 2019, 10:53 Друк

гроші - у бабусіЗ 1 березня запроваджується автоматична індексація пенсій, і вона відтепер проходитиме постійно, оскільки у держави з’явився для цього ресурс. За результатами індексації пенсії зростуть у понад 8 млн пенсіонерів.

На це спрямують понад 13 мільярдів гривень від розмитнених «євроблях». В березні-квітні 2019 року пенсіонери, які одержують мінімальну пенсію, отримають компенсацію за невиплачену індексацію минулих років у розмірі 2,410 тисяч гривень. Адже найперше, про що мусить подбати держава – це про найменш захищених громадян. З такою ініціативою виступив Президент Петро Порошенко. 

«Куди тепер ці гроші підуть? Пенсіонерам. Чому? Тому що в 2015-2016 роках, коли у нас не було ні копійки на державному рахунку, ми не проводили їм індексації, а зобов’язані були. І ми про це пам’ятаємо. І я впевнений, що ті, хто отримує мінімальну пенсію, сьогодні мають право отримати компенсацію по індексаціям, які їм не були виплачені. І гроші для цього вже є в бюджеті», - зазначає Петро Порошенко.

Сума 2410 гривень – це фактично та сума, яку людям не заплатили у 2015-2016 роках, коли була зупинена індексація пенсії. Стільки отримає кожен, хто має пенсію нижче мінімальної і мінімальну. Цей механізм розповсюджується на тих, хто в результаті індексації, яка відновиться з 1 березня, отримають невелику суму доплати - 100-200-300 гривень.

Зауважимо, що саме завдяки розмитненню «євроблях» з’явився такий додатковий ресурс.

«Гроші, які зараз будуть спрямовані на виплату пенсіонерам, котрі отримують найнижчу пенсію, вже є на рахунку Пенсійного фонду», – говорить Президент.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Пенсіонерам індексують пенсії та одноразово виплатять компенсацію