Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Землевпорядники Черкаської області опрацювали майже 11 тисяч заяв із ведення кадастру
27 лютого 2019, 09:57 Друк

земля сгВід початку 2019 року державні кадастрові реєстратори Черкаської області розглянули 10 748 звернень із питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК). Зокрема структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області зареєстрували в Державному земельному кадастрі 4 679 земельних ділянок.

Найбільша кількість таких ділянок - у Черкаському (641) і Золотоніському (586) районах. За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

За цей час державні кадастрові реєстратори надали 3 182 витяги із ДЗК про земельну ділянку. Найчастіше таку інформацію запитували й отримали в Черкаському (387 витягів) і Драбівському (303) районах.

Також спеціалісти Держгеокадастру Черкащини внесли 1 699 відомостей (зміни до них) про земельні ділянки та видали 497 відомістей із ДЗК у формі викопіювання з кадастрової карти (плану).

Довідково:
Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Адреси й контактні дані ЦНАПів, що працюють на території Черкащини, розміщено на офіційному сайті Держгеокадастру області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Землевпорядники Черкаської області опрацювали майже 11 тисяч заяв із ведення кадастру