Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Стало відомо, що зміниться у перевезенні готівки за кордон
27 лютого 2019, 13:09 Друк

гроші - великіМіністерство фінансів України прийняло рішення змінити правила перевезення валютних цінностей за кордон, які тривалий час діють в Україні. Відповідний документ був винесений на засідання уряду в середу, 27 лютого, пише today.ua.

Дозволений ліміт відомство змінювати не планує. Як і в країнах ЄС, в Україні буде діяти загальне правило: при перевезенні або пересиланні готівкових коштів в іноземній валюті або в гривні, а також банківських металів на суму понад €10 тис. доведеться заповнити митну декларацію.

При цьому саме поняття валютних цінностей істотно розширилося. До них тепер належать не тільки готівка, але і всі форми її паперового еквіваленту: боргові розписки, векселі, цінні папери, чеки, акції, депозитні сертифікати і всі інші фінансові і банківські документи.

Змінилася і форма декларації – її звели до євростандарту, додавши поля для заповнення та змінивши сам формат. Коли Кабмін проголосує за проект постанови, його норми наберуть чинності на наступний день після публікації. При цьому ДФС доведеться в найкоротші терміни забезпечити новими бланками все митниці в Україні, а також оприлюднити шаблон на сайті.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Стало відомо, що зміниться у перевезенні готівки за кордон