Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У грудні 2019 року планують провести пробний перепис населення
27 лютого 2019, 10:13 Друк

96 mainПробний перепис населення, як підготовчий етап до Всеукраїнського перепису населення запланованого на 2020 рік, буде проведений у грудні 2019 року. Про це УНН повідомляє з посиланням на інформацію зі звіту про діяльність Державної служби статистики України.

Місцем проведення пробного перепису населення визначено Оболонський район м. Києва та Бородянський район Київської області.

Пробний перепис населення проводиться з метою апробації методів та основних організаційних заходів, застосування новітніх технологій та визначення механізмів взаємодії органів державної статистики з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Під час проведення пробного перепису передбачається використання планшетів та Інтернету для збирання відомостей про населення з одночасним занесенням цих даних до бази даних з подальшою розробкою агрегованих даних. Це мінімізує витрати на друк анкет та прискорить процес обробки даних.

Також у Держстатистики повідомили, що ведеться робота з вирішення питання щодо участі у ВПН-2020 населення, що проживає на тимчасово окупованих територіях, у рамках реалізації зі Світовим банком проекту "Розробка статистичних методик і розбудова спроможностей в умовах збройного конфлікту в Україні".


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У грудні 2019 року планують провести пробний перепис населення