Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині організували свято для обдарованої молоді
01 березня 2019, 08:54 Друк

1551367996 persha28 лютого у Чигиринському Будинку культури відбулось районне свято обдарованих дітей «Сузір'я Таланту». Цьогоріч учні отримали заслужені перемоги і виправдали сподівання своїх наставників та батьків. В церемонії вручення «Зірки Таланту» було презентовано 9 номінацій: «Наука», «Олімпійці», «Хореографія», «Слово», «Спорт», «Музика», «Відкриття року», «Образотворче мистецтво» та «Об’єктив».

Про це повідомили у прес-службі Чигиринської РДА.

Юних талантів зі сцени вітали заступник голови районної державної адміністрації Микола Семиз, заступник голови районної ради Валерій Невгоденко, міський голова Віктор Харченко, Почесний член наглядової ради Громадської організації «Громадська ініціатива «ЛАД» Євген Курбет та видатні земляки, які мають значні досягнення у різних галузях.

Керівники району та міста висловили слова гордості за успіхи та досягнення учнівської молоді Чигиринщини, подякували батькам та педагогам за виховання та вклад у достойне майбутнє.

Чигиринщина пишається потужним потенціалом творчої та обдарованої молоді. Тож ми покладаємо на молоде покоління великі надії. Адже саме їм творити майбутнє Чигиринщини та всієї України.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині організували свято для обдарованої молоді