Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Майже 40% українців зіштовхувалися з порушеннями виборчої кампанії
04 березня 2019, 13:24 Друк

вибориПонад 40% респондентів заявили, що зіштовхувалися з порушенням виборчої кампанії, найбільше громадяни розповідали про підкуп (17,2%). Про це свідчать зібрані дані інститутом соціологічних досліджень ім. Олександра Яременка і центром "Соціальний моніторинг".

Серед поширених порушень – підкуп виборців (17,2%), нерівномірна агітація у друкованих й інтернет-ЗМІ (12,4%), агітація чиновниками за конкретних кандидатів (11,5%) і використання службового становища чиновниками задля агітації за конкретного кандидата (10,9%).

45,5% опитаних українців відповіли, що їм не доводилось зіштовхуватись із порушеннями виборчого законодавства.

Соціологи додають, що половина респондентів (50,7%) заявили, що їхнім родичам не пропонували за гроші голосувати за певного кандидата. Утім 11,4% відповіли ствердно.

Більшість опитаних (67%) вважають, що найбільш сприятливі умови у виборчій кампанії створюють для Порошенка, ще 23,8% – для Тимошенко, 12,3% – для Зеленського.

Найбільші перешкоди, згідно з відповідями, чинять для Зеленського (19,7%), Тимошенко (16,1%), Бойка і Гриценка (по 10,4%).

Крім цього, респонденти зауважили, що найбільше у своїх містах зустрічають білбордів та сіті-лайтів із агітацією Порошенка (57,4%), Тимошенко (41,8%) та Бойка (11,3%).

52,3% учасників соцопитування вважають, що Порошенко фальсифікуватиме вибори, 27,5% упевнені, що це робитиме Тимошенко.  


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Майже 40% українців зіштовхувалися з порушеннями виборчої кампанії