Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині займаються захистом прав дітей
11 березня 2019, 11:44 Друк

kavunУ Чигиринському районі проводиться системна робота щодо захисту прав та інтересів дітей, насамперед, дітей соціально вразливих категорій. Однією із форм реалізації державної політики з охорони дитинства в районі є діяльність Комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Чигиринської РДА.

За 2 місяці 2019 року проведено 2 засідання Комісії, на яких було розглянуто 5 питань соціального захисту дітей, серед них: питання щодо стану виконання батьківських обов’язків, влаштування дітей в Будинок дитини, інші. Засідання Комісії проведені особисто заступником голови Чигиринської районної державної адміністрації Миколою Івановичем Семизом.

З метою контролю за станом утримання, навчання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первиннму обліку служби у справах дітей Чигиринської райдержадміністрації та виховуються в прийомних сім’ях, закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, заступником голови Чигиринської районної державної адміністрації Миколою Івановичем Семизом 20.02.2019 року відвідано прийомну сім’ю м.Черкаси, в якій виховується дитина, позбавлена батьківського піклування, що перебуває на первинному обліку служби у справах дітей Чигиринської райдержадміністрації. 04.03.2019 року відвідано Комунальний заклад «Черкаський навчально - реабілітаційний центр Черкаської обласної ради», в якому виховуються двоє дітей, позбавлених батьківського піклування, що перебувають на первинному обліку служби у справах дітей Чигиринської райдержадміністрації. Під час відвідування встановлено, що умови проживання дітей задовільні, діти повністю забезпечені одягом, взуттям, іграшками, засобами гігієни. Належним чином облаштовані місця для розвитку та відпочинку.

Питання захисту прав кожної дитини, а особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування перебуває на постійному контролі органу опіки та піклування Чигиринської районної державної адміністрації.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині займаються захистом прав дітей