Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

ВІТАЛІЙ КОВАЛЬ про держпідтримку агропромислової галузі: "Найбільше ресурсу передбачено на розвиток тваринництва"
16 лютого 2018, 15:03 Друк

14-2-2- Поліпшення фінансового стану аграрних підприємств, нарощення темпів виробництва сільськогосподарської продукції. Цьому сприятимуть схвалені Урядом програми підтримки аграрного сектору. Нагадаю, нещодавно їх підтримав Кабінет Міністрів України в межах Державного бюджету на 2018 рік. Фінансування програм сягає 6,3 млрд грн. Відтак матимемо ще більше перспектив для реалізації передбачених Стратегією розвитку Черкащини завдань. Адже одним із чотирьох її напрямків є саме розвиток сільських територій.

Позитивно, що найбільше ресурсу передбачено на розвиток тваринництва, зокрема й у приватному секторі. Приміром, домогосподарства одержуватимуть державну допомогу за утримання телят великої рогатої худоби до однорічного віку в розмірі 2,5 тисяч гривень на рік – у межах бюджетної дотації на тваринництво. При цьому збережено функціонування механізму часткової компенсації підприємствам АПК відсоткової ставки за банківськими кредитами.

Окрім цього, кошти передбачені на підтримку сільгосптоваровиробників, фермерських господарств, на розвиток хмелярства, закладення молодих садів, виноградників, заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.

Важливо, що механізми реалізації програм напрацьовували разом із сільськогосподарськими виробниками, зокрема й асоціацією фермерів. Відтак кошти спрямовуватимуть як самим фермерам, так і кооперативам. До речі, нещодавно в області спільно з представниками влади, фермерами, підприємцями та науковцями обговорювали за круглим столом перспективи створення та функціонування молочарських кооперативів, які стануть гарною перспективою для розвитку.

Джерело: прес-служба Черкаської ОДА.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Власна думка ВІТАЛІЙ КОВАЛЬ про держпідтримку агропромислової галузі: "Найбільше ресурсу передбачено на розвиток тваринництва"