Ремарка: наш погляд на події


Леонід Кравчук: їсти землю - ненормальність
23 червня 2012, 11:38 Друк

Кравчук + НечипоренкоЛ.Кравчук в ЖашковіНещодавно перший Президент України Леонід Кравчук побував у Жашківському кінноспортивному комплексі , власником якого є Валентин Нечипоренко, повідомляє «Черкаський край».

Леонід Макарович дав прес-конференцію представникам районних газет, під час якої озвучив масу компліментів на адресу

господаря комплексу. Тож київський гість і не намагався приховати мету свого візиту – реклама потенційного кандидата в народні депутати.

Кравчук наголосив: «Верховну Раду цього скликання треба замінити, тому що там багато таких, що слово «мама» пишуть з помилками, а замість того, щоб робити корисні справи, б’ються».

Екс-Президент висловив упевненість, що Верховна Рада наступного скликання якісно зміниться, якщо цього захочуть виборці:

—...Виборці — люди дорослі, вони наскрізь бачать кандидата в депутати. Він же світиться, його ж видно — правду він каже чи ні, — переконував Леонід Макарович. І далі — уже конкретно. — Я бачив, як один кандидат у депутати, відомий, до речі, діяч, прийшов у селі до церкви, впав на коліна, молився, клявся, їв землю й обіцяв, що зробить для цього села все. Люди повірили, обрали. Але в селі його більше не бачили...  Якщо їсть землю, але більше нічого не робить, то це вже ненормальність!

Ремарка: у кореспондентів і потенційних виборців пана Нечипоренка була маса запитань до Леоніда Макаровича, але оратор так захопився своїми сентенціями, що перебивати його було якось незручно. Чи переконав Леонід Макарович свою аудиторію, з’ясуємо восени.

Создание качественных сайтов любой степени сложности RODC: Сайт создать | Создание сайтов | Сделать сайт | Продвижение сайтов | Раскрутка сайта | Дизайн сайтов
AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter
Пам'ятайте про коректність у висловах при написанні коментарів.

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Вибори-2012 Леонід Кравчук: їсти землю - ненормальність