Ремарка: наш погляд на події


Опозиція проти жашківського «Чорного вершника»
31 липня 2012, 20:02 Друк

Bulat-Starikova-12-07-31Це бидло від провладної партії розпоясалось!Сьогодні під час прес-конференції Микола Булатецький назвав нахабною провокацією Партії регіонів газету «Селянські вісті з Черкащини», якою минулого тижня невідомі особи закидали Жашківський виборчий округ, інформує «Про Головне».  У сумнівному виданні надруковано відверту брехню про керівника виборчого штабу Об’єднаної опозиції, кандидата по цьому мажоритарному округу Анатолія Бондаренка.

«Це бидло від  провладної партії розпоясалось, і судячи з того, що відбувається, таких провокацій ще буде і буде, бо влада демонструє, що по-чесному вона грати не вміє і не хоче», — каже депутат Черкаської міськради.

«Я переконана, що наші кандидати, наші активісти, такі як Бондаренко, Булатецький, Даценко, Гресь, пройшли перевірку майданами, акціями протесту. Вони мають непорушну позицію, всі знають, що вони порядні люди і достойні кандидати. Тому отакі ось газетки, як ця, найімовірніше видана основним опонентом Бондаренка по округу Нечипоренком, не зможуть зашкодити нашій спільній перемозі. Наш народ сьогодні надзвичайно політично грамотний і легко відрізняє правду від чорного піару», — підтримала Булатецького заступник керівника обласного виборчого штабу Об’єднаної опозиції Наталія Старікова.

Опозиціонери звернули увагу присутніх на явні ознаки того, що газета «ліва». Зокрема назва газети не відповідає тій, яка вказана у вихідних даних, там немає серії свідоцтва про реєстрацію ЗМІ, що є обов’язковою вимогою до друкованих засобів масової інформації, не вказано засновника і відповідального за випуск, телефонів тощо.

«Такого видання не мала права друкувати жодна друкарня. Для правоохоронців і фахівців газетної справи не складає труднощів з’ясувати, де і хто віддрукував тираж. Анатолій Бондаренко вже звернувся до прокуратури і СБУ з цього приводу. Він вказав у депутатському зверненні марку і номер автомобіля, з якого цю газету роздавали. Ми для себе вже з’ясували, кому він належить, — Жашківській кінно-спортивній школі. Немає жодних проблем це з’ясувати і в правоохоронців. Однак поки що жодної відповіді від прокуратури і УСБУ ми не отримали», — повідомили опозиціонери.

black-riderВони переконані, що подібні брудні методи антиагітації лише свідчать про страх влади, бо їй самій немає чим хвалитись, і про її безсилля перед опозицією, яка за усіма соціологічними опитуваннями упевнено перемагає.


Ремарка:  Пані Старікова переоцінює «наш народ» в плані його політичної грамотності. «Чорний вершник» Нечипоренко знає, що робить. Та і про «страх влади» та «безсилля перед опозицією» ви, шановні пани опозиціонери, м’яко кажучи, дещо перебільшуєте.

Создание качественных сайтов любой степени сложности RODC: Сайт создать | Создание сайтов | Сделать сайт | Продвижение сайтов | Раскрутка сайта | Дизайн сайтов
AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
0 #5 Жорж 05.08.2012 14:04
Цитую Андрій Миколайович:
Знаємо ми про Дерипапу. На собі колись відчули. Ганьба Тимошенко, якщо таких до себе підтягує.

Дерипапа - це хто: Бондаренко чи Ничипоренко? І звідки таке "поганяло"?
Цитувати
 
 
0 #4 Андрій Миколайович 05.08.2012 07:39
А хто зна що за людина. Тільки реально в Маньківці всі раніш говорили за Терещука. Потім почали казати виключно про Ничипоренка. До того ж він депутат Київської облради від БЮТ. Про Бондаренка у нас ніхто не голосував би. То його єдина заслуга, що від Батьківщини йде. У всьому іншому голосувати за рекетира люди не хочуть. Знаємо ми про Дерипапу. На собі колись відчули. Ганьба Тимошенко, якщо таких до себе підтягує.
Цитувати
 
 
0 #3 Вінник 03.08.2012 18:54
Цитую звенігородський:
ІА от хто такий Толя тепер теж дізналися! Права, ліва газетка не має жодного значення. Головне в ній правда!

Можливо й правда, ніхто не сперечається. А що за людина, по-Вашому, пан Нечипоренко?
Цитувати
 
 
+1 #2 Білий вершник 03.08.2012 10:12
Тепер черга Бондаренка. Бо про пана НЕчипоренка чи НИчипоренка (як там його тепер правильно?) є багато чого цікавого написати, куди там Толі-металісту. Чекаємо!
Цитувати
 
 
+1 #1 звенігородський 03.08.2012 06:15
І бачив ту газету. В кожній скриньці в районі по селах. І де там брехня? Та ще й нахабна? Про Бондаренка щира правда, яка відома багатьом в Жашкові, Лисянці. Тепер і в Тальном ти Звенігородці. Та й узнали ткт багато хто про Бондоренка лише завдяки цій газеті. Юлю, Томенко та інших знаємо. А от хто такий Толя тепер теж дізналися! Права, ліва газетка не має жодного значення. Головне в ній правда!
Цитувати
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter
Пам'ятайте про коректність у висловах при написанні коментарів.

  


Ви на сторінці: Головна ПРОЕКТИ Вибори-2012 Опозиція проти жашківського «Чорного вершника»